Krstné mená

Zoznam krstných mien momentálne obsahuje 21 655 krstných mien pre dievčatá aj chlapcov. Pre vyhľadávanie zadajte celé krstné meno alebo jeho časť. Malé a veľké písmená sa nerozpoznávajú. Zoznam krstných mien obsahuje slovenské, české, nemecké, rakúske, maďarské, poľské, francúzske, španielske, ruské, ukrajinské, bulharské, nórske, fínske, švédske, estónske, lotyšské, litovské, grécke, chorvátske, írske, americké mená a ďalšie.

Ak hľadáte informácie o meninách na konkrétny deň, pozrite sa do kalendára mien.

Hľadať meno:mužské aj ženské mená
len mužské mená
len ženské mená

Ako hľadať?

Irenäus

Chlapčenské krstné meno.
Meno vedené v nemeckom kalendári.
Meniny oslavuje 28.6.

Ohodnotiť meno:    nezaujímavé     zaujímavé     poznám lepší popis
Posledné hľadané mená

Derrick Randel Tripun Theoprepios Mateo Griselda Loreta Inocencia Levi Lazo Soumela Nikolas Tasos Almants Karigaile Pavlína Guntilda Loni Karlis Kozma Iris Záviš Amelia Yannos Voldemar Sigmunda Sarma Paris Mikel Hedi Gerimantas Clementine Christis Alinta Bud Ödön Rosemary Akylini Natascia Vidal Veronika Tori Marko Morena Ako Rose Elis Trey Eizenija Dana

Zaujímavé krstné mená

Daniela (13%) Andrea (6%) Kiara (1%) Simon (0%) Aneta (1%) Tobias (1%) Andreas (1%) Leticia (1%) Noel (1%) Tia (1%) Kasper (22%) Emily (0%)

Upozorňujeme, že krstné mená v databáze môjslovník.sk sú pridávané a kontrolované priebežne. Vzhľadom na charakter tohto projektu (slovník krstný mien editovaný samotnými používateľmi) nie je možné považovať obsah tohto slovníka/katalógu za 100% overené informácie. Prevádzkovateľ preto nezodpovedá za správnosť informácií tu uvedených. Tento online zoznam krstných mien je otvorený projekt podliehajúci GFDL licencii. Na jeho obsahu sa teda môžete podieľať aj vy. Ak poznáte zaujímavé meno, ktorého význam nie je popísaný v tomto katalógu, jednoducho ho vložte do zoznamu.